Nasza firma

Firma STR jest generalnym dystrybutorem w Polsce firmy MANDALS AS oraz liderem wśród krajowych dostawców rozwiązań w zakresie zabudowy głębinowych agregatów pompowych na wężach elastycznych. Oferujemy szeroką gamę wysokiej jakości węży WELLMAN, różnych średnic oraz długości wykorzystywanych w wielu gałęziach przemysłu. Dzięki długoletniej współpracy z firmami grupy PGE świadczymy usługi z zakresu wiercenia studni głębinowych oraz ich czyszczenia.

MANDALS WELLMAN

Since 1775

NASZE PRODUKTY

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo: elastyczne węże Mandals Wellman do zabudowy głębinowych agregatów pompowych, przewody zasilające, armaturę hydrauliczną oraz aparaturę pomiarową i sterowniczą. Nasz asortyment posiada atest PZH oraz certyfikaty ISO i WRAS.

Czytaj więcej

O TECHNOLOGII

Wąż Mandals Wellman jest wykonany z wytłaczanego termoplastycznego poliuretanu na bazie polieteru (TPU) o doskonałych właściwościach, jeśli chodzi o zużycie. Wzmocnienie jest wykonane z tkaniny z przędzy z okrągłych włókien poliestrowych.

Czytaj więcej

Kongres pge 2016

Blisko 400 uczestników z Polski i zagranicy przyjechało do Bełchatowa na 9 Międzynarodowy Kongres Górnictwa Węgla Brunatnego. To jedna z największych tego typu imprez w Polsce poświęconych branży górniczej.

Czytaj więcej

Skontaktuj się z nami